PIŁKA NOŻNA

Liga okręgowa

Po okazałym zwycięstwie w poprzedniej kolejce z zespołem Ogrodnik Cielmice 4:0, tym razem zespół z Imielina czeka mecz wyjazdowy z MK Górnik Katowice. Mecz zostanie rozegrany 2 kwietnia 2016 r. (sobota) o godz. 11:00 na boisku w Katowicach – Kostuchnie przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 96c.

Grupy młodzieżowe

W najbliższy weekend ruszają także rozgrywki grup młodzieżowych. W sobotę (2 kwietnia) o godzinie 9.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Hallera zespół rocznika 2001 (trener Marcin Polarz) zmierzy się z zespołem Czarnych Sosnowiec. Tego samego dnia drużyna rocznika 1999 (trener Jacek Stęchły) rozegra swój mecz w Rudzie Śląskiej z miejscową Uranią.

W niedzielę (3 kwietnia) czeka nas pojedynek drużyny rocznika 2004 (trener Jarosław Zadylak) z Sarmacją Będzin. Mecz odbędzie się przy ul. Hallera o godzinie 13.00.

Weekendowe zmagania zakończy w poniedziałek (4 kwietnia) najmłodsza grupa zgłoszona do rozgrywek – rocznik 2006 (trener Łukasz Stęchły) – swój mecz rozegra na wyjeździe z drużyną Jedność Siemianowice.

 

SIATKÓWKA

Po udanym przedświątecznym weekendzie (wygrana we własnej hali z zespołem KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój 3:0 oraz na wyjeździe z UKS Centrum przy POSiR Pszczyna również 3:0) apetyty wciąż rosną. Czy zespół z Imielina pozostanie niepokonany we własnej hali? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę – mecz z UKS COS Olimp Szczyrk w hali sportowo-widowiskowej MOSIR o godzinie 18.00.

Natomiast w niedzielę o godzinie 13.00 zostanie rozegrany mecz w Wilkowicach z tamtejszym GLKSem.

 

PIŁKA RĘCZNA

Ciągle czekamy na pierwsze zwycięstwo zespołu MKS Imielin w rozgrywkach III ligi męskiej. Jesteśmy pewni, że zaangażowanie chłopaków wreszcie zostanie nagrodzone i będziemy mogli świętować pierwsze zwycięstwo.

W niedzielę o godz. 13.30 w hali przy ulicy Sapety mecz z drużyną  UKS MOSM Bytom.

 

Zapraszamy na wszystkie sportowe wydarzenia oraz do kibicowania drużynom z Imielina!

 

 

 

Jeżeli jesteś związany ze sportem i wiesz, że w najbliższym czasie zespoły czy też zawodnicy z Imielina będą uczestniczyli w jakiś wydarzeniach sportowych, skontaktuj się z nami!
e-mail: mosir@imielin.pl

 

 

fot: Adam Politański
pilka
siatka
reczni